50 lat Małopolska Filmowa Cafe

Kino

 
KIJÓW.CENTRUM to nowoczesne kino z tradycją, w ofercie którego znajdują się cztery profesjonalnie wyposażone sale. To także centrum rozrywki - oprócz filmów można zobaczyć kabarety, transmisje oper LIVE HD, koncerty, spektakle teatralne. Tutaj odbywają się konferencje, kongresy szkolenia oraz spotkania biznesowe. Jest to jeden z głównych obiektów festiwalowych Krakowskiego Festiwalu Filmowego i Festiwalu Filmów Niezależnych OFF CAMERA oraz gospodarz Festiwalu Filmów Dziecięcych.

 

SALE KINOWE:

Duża Sala to największa i najlepsza sala kinowa w mieście, aż 828 wygodnych foteli, najwyższa cyfrowa jakość dźwięku i obrazu, kino trójwymiarowe, klimatyzacja oraz ogromny ekran o powierzchni 180 m2.

 

Studio 1 oraz Studio 2 to wyjątkowo nastrojowe i kameralne sale, to również niebagatelny repertuar, najlepsze i najbardziej wyszukane propozycje filmowe: kino artystyczne, kino dla najmłodszych, a także seanse VIP i spotkania zamknięte organizowane na życzenie widza. Sale liczą 32 - 35 miejsc.

 

Sala Klubowa to nastrojowe oświetlenie, bar oraz przestrzeń, którą można dowolnie kształtować, to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju spotkania, szkolenia, prezentacje i kameralne imprezy.

 

Dodatkowo nasi Goście mają do dyspozycji:

Filmową Cafe - miękkie fotele, klimatyzacja, nastrojowe oświetlenie i muzyka filmowa tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca. Do tego wspaniały obraz pulsującego życiem miasta za oknem. Każdy gość może spróbować wyśmienitej świeżo parzonej zmielonej kawy, skosztować jednego z nietypowych deserów lub zaskakujących alkoholowych trunków. Dodatkowo kawiarnia wyposażona jest w duży ekran o wymiarach 250x170cm.

 

Foyer kina - przestronne miejsce nadające się zarówno pod instalację stanowisk wystawienniczych, rozstawienie stołów cateringowych czy wykorzystanie jako sali tanecznej.

 


Pliki do pobrania:

- Oferta Kijów.Centrum

- Wystawa projektorów i sprzętu filmowego w Kijów.Centrum

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Napisz do nas

Zaufali nam